کولرگازی بوش  ,ماشین ظرفشویی  ,چوب پلاست  ,بازی اندروید  ,گیربکس اتوماتیک  ,خرید از بانه  ,کولرگازی  ,کولرگازی  ,صنایع دستی اصفهان  ,میناکاری  ,ویبره  ,خرید دامنه  ,اخبار روز  ,
ميني ويدئو پروژكتور .

ميني ويدئو پروژكتور

توضيحاتي براي ميني ويدئو پروژكتور

استفاده از ويدئو پروژكتور بخش بزرگي از آموزش را به خود اختصاص داده است. با پيشرفت اين وسيله نمونه هاي به روز تر آن روي كار آمد و توانست مدل ميني ويدئو پروژكتور  پا به عرصه بگذارد. ميني ويدئو پروژكتور  نمونه ي كوچكتر ويدئو پروژكتور مي باشد كه به دو صورت سيمي و بي سيم ارائه مي شوند. در اوايل ساخت ويدئو پروژكتور جيبي به صورت سيمي بود كه با پيشرفت توانست به صورت بي سيم شود. خب با توجه به اين كه ميني ويدئو پروژكتور  به سيم نياز ندارد مي توان آن را در داخل جيب بدون هيچ مشكلي حمل كرد و در صورت نياز ميني ويدئو پروژكتور  خود را به جلسات كاري و يا كلاس هاي آموزشي برد.

روش كاري ميني ويدئو پروژكتور  به اين صورت است كه از طريق سيم و يا بلوتوث به گوشي و يا لب تاب وصل مي شود و تصوير آن را به صورت بزرگ تر بر روي پرده ي نمايش نشان مي دهد. صفحه ي نمايش مي تواند صفحه ي مخصوص به خودش باشد و يا هر صفحه ي سفيد ديگر كه مي تواند به خوبي تصاوير را نمايش دهد. از ميني ويدئو پروژكتور  در كلاس هاي آموزشي همين طور مدرسه ها استفاده مي شود. با استفاده از ميني ويدئو پروژكتور  مي توانيد بازي هاي گروهي انجام دهيد و همچنين تصاوير را با هم ببينيد و از آن لذت ببريد. براي ويدئو پروژكتور جيبي به صورت سيمي امكان بي سيم كردن آن وجود دارد كه مي توان با بي سيم نمودن آن شرايط استفاده را راحت تر كنيم و نيازي به بردن كابل به مكان ديگر را نداشته باشيم.

شركت هاي بسياري ميني ويدئو پروژكتور  را براي فروش دارند كه يكي از معتبرترين آن ها فروشگاه اينترنتي نيزا كالا مي باشد.


برچسب: ،
بازدید:

ادامه مطلب

نوشته شده: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۵:۰۲ توسط:ميني ويدئو پروژكتور موضوع:
موضوعات
    موضوعي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
آمار
امروز : 3
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 7
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :

http://www.monoblog.ir/ads/fb4a1af661a1397ded95f0fe7a798f6b.gif

لینک های روزانه
لينكي ثبت نشده است
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
چت باکس
صفحات
[ ۱ ]